Gençlerbirliği’nden depremzedelere maç jesti

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Gençlerbirliği Kulübü, depremin yaşandığı 11 kentten Ankara’ya gelen bütün futbolseverlerin Gençlerbirliği’nin Ankara’daki tüm maçlarını herhangi bir ücret ödemeden izleyebileceğini duyurdu.

SÖZCÜ’ye bilgi veren kulüp yönetimi, depremzedelerin karşılaşmaların oynanacağı Eryaman Stadyumu’na ulaşımlarını sağlamak için özel servisler tahsis ettiklerini bildirdi. Buna göre depremzedeler bulundukları semtlerden servislerle alınıp stadyuma götürülecek ve maç bitiminde de evlerine bırakılacaklar.

İLK MAÇ DENİZLİSPOR İLE

Depremzedelerin davetli olarak izleyecekleri ilk maçın 8 Mart Çarşamba günü Denizlispor’la oynanacağını belirten kulüp yetkilileri, maçları izlemek isteyenlerin isimlerini ve alınmak istedikleri adresleri 05395515338 nolu telefona iletmelerinin yeterli olduğunu bildirdiler. Yetkililer, depremzede vatandaşların sezon sonuna kadar yapılacak tüm maçlara davetli oldukları bilgisini verdiler.

Kulüpten yapılan açıklamada da maç daveti şöyle duyuruldu:

“Depremzede vatandaşlarımızı Gençlerbirliği bayrakları ile Eryaman Stadyumu’nda buluşmaya davet ediyoruz. Kalan iç saha maçlarımızda takımımızı desteklemek isteyen bütün depremzede vatandaşlarımızın Eryaman Stadyumuna kimlikleri ile birlikte gelmeleri yeterlidir. Kombine biletler kendilerine ücretsiz olarak temin edilecektir. 11 farklı şehirden başkentimize gelen ve hayata sarılarak, yaşama yeniden tutunmaya çalışan tüm kardeşlerimizin sosyal hayata adaptasyonuna vesile olmak, Gençlerbirliği camiası için önem arz etmektedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir