Sinan Oğan Cumhurbaşkanı Adayı mı? Ata İttifakı Adayı Sinan Oğan 100 Bin İmza Topladı mı?

14 Mayıs seçimleri gündemin öne çıkan konularının başında geliyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine oldukça kısa bir zaman kala Cumhurbaşkanı adayları dikkatle takip ediliyor. Geri sayımın sürdüğü Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçmenler tarafından aday gösterilecek isimlerin yüz bin imza toplama süreci de devam ediyor. Bu süreçte Ata İttifakı adayı Sinan Oğan’ın son durumu merak edildi. Peki Sinan Oğan cumhurbaşkanı adayı oldu mu? Ata İttifakı adayı Sinan Oğan 100 bin imza topladı mı?

Buyurun detaylara…

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için geri sayım sürüyor.

Cumhurbaşkanı, ittifaklar ve milletvekili adaylarının netlik kazanmaya başladığı dönemde tüm gözler seçmenler tarafından aday gösterilecek isimlerin imza toplama sürecine çevrildi.

Zafer Partisi, Adalet Partisi, Doğru Parti, Türkiye İttifakı Partisi ve Ülkem Partisi olmak üzere 5 siyasi partiden Ata İttifakı’nın ortak adayı Sinan Oğan oldu.

Siyaset gündeminin dikkat çeken isimlerinden biri olan Oğan’nın imza toplama süreci de merak konusu oldu.

Sinan Oğan Cumhurbaşkanı Adayı mı?

Ata İttifakı’nın ortak adayı Sinan Oğan 4. cumhurbaşkanı adayı oldu. Adaylığı resmiyet kazanan Oğan konu hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Ata İttifakı Adayı Sinan Oğan 100 Bin İmza Topladı mı?

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, 27 Mart saat 20.00’ye kadar sürecek olan imza toplama sürecinin 5. gününde 100 bin imza toplamayı başardı. Oğan konuyla ilgili, ‘Bütün zorluklara rağmen 120.000 imza hedefine ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz düzende sakın ola 100.000’e ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok demeyin zira bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar.’ ifadelerini kullandı.

”Yok imzalar mükerrer diyecekler, yok kenarı ıslanmış diyecekler yok bilmem ne diyecekler…”

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Sinan Oğan, ‘Türk milletinin aziz evlatları, bütün zorluklara rağmen 120.000 imza hedefine ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz düzende sakın ola 100.000’e ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok demeyin zira bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar. Yok imzalar mükerrer diyecekler, yok kenarı ıslanmış diyecekler yok bilmem ne diyecekler… O sebeple 120 bin sayısına ulaşana kadar devam edeceğiz.’  dedi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*