İŞKUR Kura Çekimi: Sağlık Bakanlığı 8 Bin İşçi Alımı Kura Çekimi Ne Zaman ve Nerede Gerçekleşecek? 2024 Sonuçları Açıklandı Mı?

Sağlık Bakanlığı devam eden personel alımları kapsamında farklı branşlarda toplamda 8 bin işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvurular İŞKUR üzerinden alındı ve kura çekimine odaklanıldı. İşte, canlı olarak Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekimi…

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR aracılığıyla başvuruları alınan Sağlık Bakanlığı’ndaki 8 bin işçi alımı için heyecan dorukta! Mülakat yapılmasının beklendiği alımda, adaylar arasından seçim süreci kura çekimi ile gerçekleşecek. 3-4 Nisan 2024 tarihlerinde Ankara’da, 09:00 – 18:00 saatleri arasında yapılacak. Kura çekimi Youtube hesabından canlı aktarılacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Kura sonuçlarının, çekilişin gerçekleştirildiği 3-4 Nisan tarihlerinde hemen kura çekiminin ardından açıklanması bekleniyor. Sonuçlar, https://yhgm.saglik.gov.tr/ internet adresinden yayınlanacak. Bu adresten kolayca ulaşabilir ve sonuçları takip edebilirsiniz.

Bakan Koca, “İŞKUR’a yapılan başvurular arasından kura ile 8 bin işçi alımı yapacağız. Çok kısa bir süre içerisinde Bakanlığımız merkezinde, noter huzurunda ve YouTube üzerinden canlı yayınla kura çekilişini gerçekleştireceğiz. Kura çekilişinin ardından, mülakat olmadan, yakın zamanda yerleştirme işlemlerini tamamlayacağız” açıklamasında bulunmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x