Vivo X Fold 3 serisinin ekran özellikleri sızdırıldı

Vivo’nun bu ay sonunda Çin’de piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir telefonlar X Fold 3 ve X Fold 3 Pro ile ilgili heyecan verici detaylar ortaya çıktı. Weibo’da dolaşıma giren bir afiş, X Fold 3‘ün ekran özellikleri hakkında bilgiler sunuyor.

Telefonun içerisinde 8.03 inç büyüklüğünde bir Samsung AMOLED E7 katlanabilir ekran bulunacak. Bu ekran, 3000 nitlere varan yerel zirve parlaklığı sunacak ve LTPO teknolojisi ile donatılacak. Ayrıca, %91.8 ekran-gövde oranına ulaşan delikli bir tasarıma sahip olacak. Ekranın 2480 x 2200 piksel çözünürlükte ve 120Hz tazeleme hızında olacağı belirtiliyor.

Vivo X Fold 3 serisinin ekran özellikleri sızdırıldı

X Fold 3‘ün dış ekranı ise 6.53 inç büyüklüğünde olacak ve yine 3000 nitlere varan parlaklık sunacak. Bu ekran da 8T LTPO teknolojisini destekleyecek ve seramik cam bir katman ile korunacak. Kapak ekranının 2748 x 1172 piksel çözünürlükte ve 120Hz tazeleme hızında olması bekleniyor. Her iki ekranda da, Vivo’nun katlanabilir telefonlarında sunduğu özel bir özellik olan ultrasonik ekran altı parmak izi okuyucu bulunacak.

X Fold 3 Pro‘nun da standart modelle aynı iç ve dış ekranlara sahip olması muhtemel. Cihazların, sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerini barındırması bekleniyor. Bu bilgiler, Vivo’nun katlanabilir telefon teknolojisindeki yenilikleri ve gelişmeleri konusunda teknoloji meraklılarına önemli ipuçları sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x